Viber'a Bas Konuş Özelliği Eklendi! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Viber’a Bas Konuş Özelliği Eklendi!

Tufan Yıldız
tarafından 14 Kasım 2013 Perşembe
Mobil platformların başarılı uygulaması Viber güncellendi. Güncellemeyle birlikte 4.0 sürümüne ulaşan uygulamada bir çok yenilik bulunuyor. Detaylar haberimizin devamında.
 
viber logo

Mobil platformların popüler mesajlaşma ve konuşma uygulaması Viber güncellendi. Güncellemeyle birlikte uygulamaya bir çok yenilik eklenmiş durumda. Ayrıca Viber’ın yeni sürümüyle birlikte beklenilen iOS arayüzü ile uyumluluğu giderilmedi.

İnternet üzerinden ücretsiz görüşme sağlayan uygulama Android ve iOS platformlarında güncellenerek sürümünü 4.0’a yükseltti. Ayrıca uygulama Android tarafında tablet bilgisayarlarda da kullanılabilecek. Mesajlaşma bölümünde farklı bir çok çıkartma bulunan uygulamada 100’i aşkın çıkartma daha eklenmiş durumda. Daha öncelerden WhatsApp’a gelen bas konuş özelliği artık Viber’a da eklendi. Sohbet penceresinde mikrofon işareti eklenen uygulamada anlık olarak sesli mesajda gönderilebiliyor. Son olarak, uygulamada sohbet penceresinin arka planı artık değiştirilebiliyor.

Viber’i Google Play üzerinden indirmek için buraya, App Store’dan indirmek içinde buraya tıklayın.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons