Vine Windows Phone Uygulaması Güncellendi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Vine Windows Phone Uygulaması Güncellendi

Ufuk Atılgan
tarafından 5 Nisan 2015 Pazar
Popüler sosyal ağ platformu Vine'ın Windows Phone sürümü yeni bir güncelleme daha aldı. Windows Phone kullanıcıları artık pek çok farklı özellikten yararlanabilecekler.
 

Windows Phone 8.1 kullanıcıları Vine için büyük bir güncelleme alacaklar. Güncelleme ile birlikte, Windows kullanıcıları da, Android ve iOS kullanıcıların uzun süredir kullandığı özelliklerden yararlanabilecekler.

Yeni güncelleme ile birlikte döngü sayacı özelliği aktif hale getirilecek. Vine’ın sağ üst kısmında yer alan sayaç, Windows Phone’da oynatılan Vine videolarının tamamında yer alacak. Bu özellikle Android ve iOS için geçtiğimiz yıl Temmuz ayında yayınlanmıştı.

Diğer bir özellik ise yenilenen video ekleme özelliği. Vine platformuna video koymak için artık uygulamayı açmak zorunda değilsiniz. Videolarınızın üzerinde yer alan paylaşım butonlarından direkt olarak Vine platformuna videolarınızı aktarabilirsiniz.

Güncelleme ile birlikte yeni bir profil arayüzü ve mesajlaşma özelliği de gelecek. Profillerinizi artık farklı temalar ve renkler ile değiştirerek kişiselleştirebilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons