WhatsApp Duvar Kâğıdını Nasıl Değiştiririm | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

WhatsApp Duvar Kâğıdını Nasıl Değiştiririm

tarafından 4 Eylül 2016 Pazar

 

WhatsApp Duvar Kâğıdını Nasıl Değiştiririm?

 

whatsapp-duvar-kagidini-nasil-degistiririm

Günümüz itibari ile gelişen akıllı telefonun hemen hemen hepsinde bu uygulama ile karşılaşmaktayız. Bu nedenle bunun fırsatlarından yararlanmak ve bu uygulamayı gönül rahatlığı ile kullanmayı tercih ederiz. WhatsApp uygulamasını herkes kullanmakta ve bu numaradan irtibata girmektedir. Ulaşım konusunda olsun, mesajlaşma konusunda olsun, sosyal gurup ve etkinlikler konusunda olsun en ön planda tutulduğuna şahit olmaktayız. Bu yüzden kullanıcıları milyonları aşmıştır. Şimdi sizlere en çok gündemde konuşulan ve gündemin bir parçası olan WhatsApp duvar kâğıdını nasıl değiştiririm? Sorusunun cevabını vermeye geldi. Evet, merak konusu olan bu soruya bir çözüm bulunabilmektedir. Teknolojinin gözde popüler konusu olan WhatsApp duvar kâğıdı uygulamasını nasıl değiştireceğiniz hakkında sizlere tüyolar vereceğiz. Bakalım bunlar neler?

Arka plan seçeneklerini aktifleştirmek ve değişik şekillerde, görsellerde kullanmak aslında bir kişinin karakterini ele alır. Bazı insanlar kendi düşünce ve fikirlerini bu şekilde beyan ederler. İnsan özgür bir varlıktır. Ve bu özgürlüğe herhangi bir kısıtlama getirdiği zaman bu konuda kanadı kırılır ve uçma hayalleri söner. Bunun için özgür, hür düşüncelerinizi bazen gerçekleştirmek sizleri olduğundan fazla mutlu kılmaya yetecektir. WhatsApp duvar kâğıdını değiştirebilmeniz için, telefonunuzun ayarlar sekmesini açıyorsunuz. Ayarlar kısmında birde fazla seçenekler ile karşılaşacaksınız. Bu seçeneklerin arasında sohbet ayarlarını göreceksiniz. Sohbet ayarlarına giriyorsunuz. Sohbet ayarlarında da birden fazla seçenek doğal olarak çıkacaktır.

Siz bu seçeneklerin içinden WhatsApp olanı tıklıyorsunuz. Daha sonra duvar kâğıdı ayarlarına girerek orada var olan temalara bakıyorsunuz. İstediğiniz tema yok ise yeni tema indir uygulamasından başka bir tema ediniyorsunuz. Yeni bir tema indirdikten sonra o otomatik olarak WhatsApp ayarlarına yüklenecektir. Daha sonra duvar kâğıdında var olan dokümanlar seçeneği ile karşılaşacaksınız. Orada galeri ile karşılaşacak tema ve galeride saklanan resimlerinizle karşılaşacaksınız. Orada birden fazla resim, dosya, tema olabilir. Siz hangisini beğenirseniz onu arka plan olarak ayarlıyorsunuz. Bunu yapabilmeniz için resmin üstüne sağa tıklatıp seçeneklerden ayarlayabilir, arka plan olarak bu özelliği kullanabilirsiniz. WhatsApp duvar kâğıdı uygulaması ile telefonunuzun arka planını kendi zevkinize göre uyarlayabilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons