WhatsApp Görüntülü Arama | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

WhatsApp Görüntülü Arama

tarafından 8 Eylül 2016 Perşembe

 

WhatsApp Görüntülü Arama Seçeneğini Tüm Platformlar İçin Hizmete Sundu

whatsapp-goruntulu-arama

WhatsApp görüntülü arama artık sorunsuz bir şekilde çalışmakta. Bu özelliği kullanmadan önce telefonunuzun uygulamalar menüsünden whatsApp seçerek güncellemeniz gerekir. Son sürüm 2.16.17 ile whatsApp programınızı güncelledikten sonra Programı çalıştırın. Konuşmak istediğiniz kişiyi sohbete ekleyin. Ardından ekranın sağ üstündeki küçük kamera ikonuna tıklayarak telefonunuzun görüntülü arama yapmasını onaylayın. Artık karşı tarafta da aynı program varsa görüntülü olarak konuşabilirsiniz.

WhatsApp faecbook tarafından satın alındıktan sonra atılıma geçti yeni özellikler kazandı. Halen daha gelişmekte ve ilerleme konusunda sınır tanımamaktadır. WhatsApp görüntülü arama uygulamasının  beta sürümünü tam ve full sürüme yükseltmesi ile tüm cep telefonu markalarında görüntülü arama yapılabilecek. Bunun yanında bilindiği gibi WhatsApp dosya paylaşımı uygulamasını da kullanıma açtı.

Belirtmek istediğimiz hususlardan biri ise WhatsApp da güvenlik ve gizlilikle ilgili. WhatsApp 2014 yılında alınan kararla haberleşmede şifreli iletişim hakkı kazanmış ve bunu uygulamaya başlamıştı. Ancak FBI ‘ın ulusal güvenlikleri bahane ederek, WhatsApp görüntülü arama paylaşımlarına ulaşmak için mahkemelerde dava açtığı biliniyor. Şifreleme sisteminin ele geçmesiyle FBI’ ın dünyadaki tüm paylaşımlara ulaşması ve haber alması sağlanmış olacak. Bu konudaki anlaşmazlıklar mahkeme ve şirket arasında halen devam etmektedir.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons