WhatsApp Görüntülü Görüşme Özelliği | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

WhatsApp Görüntülü Görüşme Özelliği

tarafından 8 Eylül 2016 Perşembe

 

WhatsApp Görüntülü Görüşme Özelliği Tüm Kullanıcılar İçin Yayınlandı!

whatsapp-goruntulu-konusma-ozelligi

Uzun zamandır gelmesi beklenen ve test aşamasında olan WhatsApp görüntülü görüşme özelliği, nihayet tüm WhatsApp kullanıcılarının beğenisine sunuldu. Facebook şirketinin sahibi olduğu WhatsApp mesajlaşma uygulaması, her an yeni bir güncelleme ile önemli özellikleri bünyesine katmaya devam ediyor. Birçok kullanıcının merakla beklediği, ancak sadece WhatsApp Beta sürümünde test amaçlı yer alan görüntülü görüşme özelliği, sonunda Android ve İOS kullanıcıları içinde yayınlandı.

Ancak WhatsApp görüntülü görüşme özelliği için, henüz güncelleme yayınlamış değil. Bu nedenle OTA üzerinden eklenen özellik, henüz uygulamanızda görünmüyor olabilir. Kısa süre içinde görüşme opsiyonuna sahip olacağını belirtmekte fayda var. Eğer yeni gelen özellik uygulamanızda görünüyor ise, görüntülü görüşme yapmak için yapacağını şey çok basit.

WhatsApp kişilerinin sağ üst bölümünde, sesli arama yapmak için kullandığınız simgeye tıkladığınızda, küçük bir ekran içinde sesli ve video arama seçeneklerinin yer aldığını göreceksiniz. ”Video arama” seçeneğine tıkladığınızda, WhatsApp’ın yeni özelliğini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons