Whatsapp Nedir Nasıl İndirilir Nasıl Kullanılır | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Whatsapp Nedir Nasıl İndirilir Nasıl Kullanılır

tarafından 2 Eylül 2016 Cuma

 

Whatsapp Nedir Nasıl İndirilir Nasıl Kullanılır

 

whatsapp-nedirnasil-indirilir-nasil-kullanilir

Teknolojinin gelişmesi akıllı telefonlarında gelişmesini çok büyük oranda desteklemektedir. Son zamanlarda akıllı telefonların birbiri ardına çıkış yaptığını ve buna nazaran mobil uygulamalarında aynı oranda geliştiğini görmekteyiz. Günümüzde haberleşme, mesajlaşma, görüntülü görüşme gibi birçok benzeri işlemleri yapabilmemiz için sadece akıllı telefona sahip olmamız yetmez. Mobil uygulamalar ile bu işlemler desteklenmektedir. Whatsapp son zamanların en başarılı ve en çok kullanılan mobil uygulaması olmuştur. İnternet üzerinden akıllı telefonlarınıza bu uygulamayı çok basit bir şekilde indirebilirsiniz. Eğer; akıllı telefonunuzun işletim sistemi ANDROİD ise telefonunuzdaki uygulamalar bölümünden Google Play STORE uygulamasını açarak arama kısmına uygulamanın ismini yazıyoruz daha sonra da oradaki indirme tuşuna basarak indirme işlemini başlatıyoruz.

Aynı işlemi eğer akıllı telefonunuzun işletim sistemi İOS ise APP STORE uygulamasından ANDROİD Play STORE gibi işlemleri yaparak kolayca indirme işlemini başlatıyoruz. İki işletim sisteminde de indirme işlemleri bittikten sonra uygulama ayarları ve uygulama bölümleri hemen hemen aynı olduğunu için aynı özelikler vardır. Mesajlaşma en çok kullanılan özellik olarak öne çıkmaktadır. Ayrıca arama özelliğinin de eklenmesi ile mesaj dışından arama özelliği de çok kullanılan özellikler arasında olmaya başlamıştır. Ayrıca fotoğraf, video ve belge paylaşımı da yapılmaktadır. Whatsapp uygulamasında konuşma penceresine istediğiniz resmi koyarak kişiselleştirebilirsiniz. Yazı tipi kişiselleştirmesi de yapılabilmektedir. Whatsapp uygulaması ücretsiz bir uygulamadır. Whatsapp gibi birçok aynı uygulama var olmaktadır. Ama çoğu insanın birinci uygulaması whatsapp olmaktadır. Nedeni ise hızlı ve stabil bir uygulama olmasıdır. Günden güne geliştirilen uygulamalar insanların daha çok dikkatini çeker ve o uygulamaların kullanımı o derece daha da artmaktadır. Bu uygulamalar internet üzerinden varlığını devam ettirmektedir. Akıllı telefonlarınızı Wİ-Fİ desteği ile internete bağlarsanız dileğiniz anda kullanabilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons