WhatsApp'a Sesli Arama Özelliği Gelebilir | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

WhatsApp’a Sesli Arama Özelliği Gelebilir

Arman Emyan
tarafından 2 Şubat 2015 Pazartesi
Geçtiğimiz günlerde WhatsApp Web hizmetini hayata geçiren ünlü uygulama, uzun süredir üzerinde çalıştığı sesli arama özelliğini test ediyor olabilir.
 

Facebook tarafından satın alındıktan sonra köklü değişikliklere gitmeye başlayan WhatsApp hakkında yeni haberler gelmeye devam ediyor. Kısa bir süre önce Google Chrome tarayıcısı üzerinden masaüstü bilgisayarlar için WhatsApp kullanımını aktif eden WhatsApp, yeni söylentilere göre, herkesim heyecanla beklediği sesli arama özelliğini test ediyor olabilir.

Sürekli olarak sesli arama özelliği hakkında yeni dedikodular çıkıyor ancak bu sefer sesli arama özelliği ufak bir kullanıcı kitlesine ulaşmış durumda. Davetiye sistemi ile test ettiği iddia edilen sesli arama özelliğinin resmi olarak yakın bir tarih içinde duyurulacağı söyleniyor.

Davetiye sadece bu hizmeti test eden birinden WhatsApp üzerinden arama alırsanız aktif hale geliyor ve siz de kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Skype, Viber gibi güçlü rakibi olan WhatsApp’ın popülerliği göz önüne alınırsa bu özellik ile lider konuma yükselmesi mümkün gözüküyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons