Where Is My Water? 2 Çıktı! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Where Is My Water? 2 Çıktı!

Can Devecioğlu
tarafından 13 Eylül 2013 Cuma
Disney'in büyük beğeni toplayan oyununun ikincisi Where Is My Water? 2 çıktı. App Store'da ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
 

iOS platformuyla kendini gösteren daha sonra Android için yayınlanan Where Is Water? isimli bulmaca oyununun ikincisi Where Is My Water? 2 bugün itibariyle App Store’daki yerini aldı. İlk oyundan farklı olarak bu sefer ücretsiz bir şekilde kullanıcıların beğenisine sunulan Where Is My Water? 2’yi App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Yapımcılığını Disney’in üstlendiği ve ilk olarak 2011 yılında yayınlanan oyunun yeni sürümünde 100’den fazla bulmaca sizleri bekliyor. Elinizdeki belli miktarda suyu, fizik kurallarına uygun şekilde başka bir noktaya taşımanızı isteyen oyunda, aynı zamanda ekrandaki 3 ördeği de sulamanız gerekmekte. Facebook entegrasyonu bulunan oyunun Windows Phone 8 sürümü de kısa bir süre sonra yayınlanmış olarak. Oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Oyunu ücretsiz olarak iOS cihazınıza indirmek için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons