Windows 10 İle İnstagram Uygulaması Artık Bilgisayarda | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Windows 10 İle İnstagram Uygulaması Artık Bilgisayarda

tarafından 5 Eylül 2016 Pazartesi

 

Windows 10 İle İnstagram Uygulaması Artık Bilgisayarda

 

windows-10-instagram-uygulamasi-artik-bilgisayarda

Windows 10 İçin Instagram Uygulaması Yayınlandı Instagram kullanımı, büyük çoğunlukla mobil cihazlar üzerinden yapılıyordu. Sistem mobil cihazlara uyumlu şekilde yayınlanmıştı. Ancak Windows 10 için, Instagram’dan süpriz bir atak geldi. Artık bilgisayar kullanıcıları, Windows 10 üzerinden Instagram’ı rahatlıkla kullanabilecekler. ”Windows 10 için yayınlanan Instagram özelliği ile, Instagram kullanıcılara ne gibi avantajlar sunuyor?” sorusunun cevabı yazımızın devamında; IOS ve Android platformlarında en çok tercih edilen uygulamalardan biri olan Instagram’ın, Windows 10 ve Mobile sürümü için uzun zamandır Beta aşamasında olduğu biliniyordu. Testleri uzun süredir devam eden Windows 10 Instagram uygulamasının, ne zaman çıkacağına dair bir açıklama yapılmamıştı. Ancak Instagram birkaç gün önce adeta süpriz yaptı.

Windows 10 için Instagram özelliğini, Windows Store üzerinden yayınladı. Bu da, bilgisayardan girildiğinde bazı işlemlerin yapılamadığı Instagram’ın, artık tıpkı mobil cihazlarda kullanıldığı gibi kullanılacağı anlamına geliyor. Böylece bilgisayar ve Windows 10 kullanıcıları için, mobil cihaz ihtiyacı ortadan kalkmış oluyor. Instagram, web sürümü ile kullanıcılarını fotoğraf bakıp, yorum yazma ve beğenme haricinde bir özelliği kullanma şansı vermiyordu. Ancak Instagram’ın yeni uygulama ile kullanıcılarını mutlu edeceği kesin gibi görünüyor. Windows 10 Instagram uygulaması, kullanıcılarına fotoğraf yükleme, düzenleme ve hikaye ekleme gibi önemli imkanları sunuyor. Ayrıca arkadaşlarınızın fotoğraflarına rahatlıkla yorum yapabilmenizi, zaman tünelinizi görüntülemenizi ve fotoğrafları, videoları beğene bilmenizi sağlıyor. Kısaca mobil uygulamasından yapılan tüm işleri, bilgisayarda yapabilmenize imkan tanıyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons