YouTube Mobil Uygulaması Güncellendi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

YouTube Mobil Uygulaması Güncellendi

Arman Emyan
tarafından 2 Mart 2015 Pazartesi
YouTube'un Android platformundaki uygulaması yeni bir güncelleme alarak yeni özelliklere kavuştu. Güncelleme ile ilgili ayrıntılar haberimizde
 

Ünlü video paylaşım sitesi YouTube, Android platformundaki uygulaması üzerindeki çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. YouTube’un güncellediği Android uygulaması ile birlikte artık kullanıcılara yeni özellikler sunuluyor.

Resmi olarak yayınlanmayan YouTube’un 10.08.52 güncellemesi ile birlikte videoların detaylı ayrıntılarını görüntüleyebileceksiniz. Ses formatı, video formatı, bant genişliği ve video ID’si özellik sayesinde erişebileceğiniz bilgiler arasında yer alıyor.

Bildirim ayarlarında da değişikliğe giden YouTube, titreşim özelliği ile kullanıcılara anlık olarak bildirim yollayabilecek. Ayrıntılı arama seçeneği sayesinde de 4K video ve küresel arama gerçekleştirebileceksiniz.

Uygulamaya ait kaynak kodları YouTube’a aynı Instagram örneğinde de olduğu gibi filtreleme seçeneklerinin de geleceğini gösteriyor. Kodlarda videoların üzerine ses dosyaları eklenebileceği de gözüküyor.

 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons