YouTube VR | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

YouTube VR

tarafından 8 Eylül 2016 Perşembe

 

YouTube VR Özelliği

youtube-vr

Google Play Üzerinden Yayınlandı! VR gözlükler için geliştirilmiş olan YouTube VR uygulaması, nihayet Google Play üzerinden kullanıcı deneyimine sunuldu. İşte YouTube VR ile yaşayacağınız deneyimler! Google, sanal gerçeklik anlamına gelen VR sistemine olan yönelimini, Google Pixel etkinliğinde tanıttığı Daydream VR gözlükleri ile ortaya koymuştu. Hem donanımsal açıdan hem de yazılımsal açıdan VR’ye büyük destek veren Google, yine kendi mobil palformunda android işletim sistemi için yepyeni bir uygulama ile ortaya çıktı. YouTube VR adlı uygulama sayesinde, VR gözlüğü kullanıcılarının bambaşka deneyimler yaşaması hedefleniyor.

YouTube VR Uygulaması İlk Etapta Daydream VR Gözlüklerine Özel Olacak! VR gözlükler için hazırlanan ve kullanıcı deneyimine sunulan YouTube VR uygulamasında, VR gözlüğünüz ile YouTube’da gezebilir, 360 derece olan VR destekli videoları bir kategori altında toplayıp görüntüleyebilir ve videoları rahatlıkla açabilirsiniz. Uygulama ilk etapta, Daydream gözlüğüne sahip kullanıcıların deneyimine sunulmuş olacak. YouTube VR uygulamasının ilerleyen günlerde, Daydream VR gözlüğü dışındaki gözlükler içinde uyumlu hale gelmesi bekleniyor. Şu an için android platformuna gelen uygulamanın, kısa zamanda iOS platformuna geleceğini de belirtelim.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons