YouTube'a Yeni Video Player Geliyor | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

YouTube’a Yeni Video Player Geliyor

Ufuk Atılgan
tarafından 14 Nisan 2015 Salı
Video paylaşım sitesi YouTube, video oynatıcısı değiştirmeye hazırlanıyor. Henüz test aşamasında olan yeni video oynatıcı YouTube mobil uygulamasındaki tasarıma benzeyecek.
 

Video paylaşım sitesi YouTube, web sitesi üzerinde uzun bir süredir çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. 9to5google sitesinin haberine göre, YouTube yeni bir video oynatıcısını test etmeye başlamış durumda. Ekran görüntüleri de sızdırılan yeni oynatıcı, YouTube’un mobil uygulamasındaki oynatıcıya benziyor.

YouTube web sitesinde yer alan yeni oynatıcı, mobil tasarımdaki gibi şeffaf bir yapıya sahip olacak. Yeni oynatıcının çalışması ile birlikte ekranda yer alan kontrol toşları kısa bir süre sonra kalkacak ve daha kaliteli bir görünüme sahip olunacak. Otomatik oynatma, hız, video kalitesi gibi kontrol butonları da değiştirilmiş.

HTML5 oynatıcı henüz yayınlanmış değil. Fakat testlerine devam edilen tarayıcıyı ufak yöntemler ile görebilirsiniz. Google Chrome ile siteye bağlandıktan sonra YouTube’u İngilizce dil seçeneği ile görüntüleyin ve ufak bir eklenti ile birlikte VISITOR_INFO1_LIVE seçeneğini aktifleştirerek yeni tarayıcıya ulaşın.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons