Çamaşır Makinelerinde Mekanik Parçalar ve Değişimi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Çamaşır Makinelerinde Mekanik Parçalar ve Değişimi

tarafından 24 Kasım 2017 Cuma

 

 

 

Akıllı teknolojileri, elektriksel parçaları ve çok daha fazlası ile yüksek teknolojiye sahip olsa da çamaşır makineleri temelde çalışma prensibini mekanik aksamında bulunan parçalar ile gerçekleştirmektedir. Yıkama ve diğer ilave fonksiyonların sorunsuz şekilde, en yüksek kalitede yerine getirilebilmesi açısından çamaşır makinesinin mevcut tüm mekanik parçalarının sorunsuz şekilde işlevlerini yerine getirmeleri gerekmektedir. Ancak günümüz modern teknolojisine de sahip olsa çamaşır makinelerinde yer alan tüm mekanik parçalarda zaman içerisinde çeşitli arızalanmalar ve sorunlar meydana gelebiliyor. Bu arızalanmaların yıkama fonksiyonunu doğrudan etkilemiyor olsa dahi mutlaka dikkate alınarak, çözümü için profesyonel Samandıra Bosch Servisi merkezine başvuru gerçekleştirilmesi gerekir.

 

Çamaşır makinelerinde bulunan mekanik aksam parçalarının her birinde meydana gelebilecek arızalanmalar durumunda makinenin kullanım ömrünü doldurması gibi bir durum söz konusu olmaz. Çünkü tamamen kurumsal ve profesyonel standartlarda servis uygulamalarının gerçekleştirildiği Maltepe Bosch Servisi merkezinde çamaşır makinelerinde bulunan tüm mekanik parçalara yönelik olarak onarım ve değişim uygulamaları gerçekleştirilebiliyor. Özellikle de onarımı mümkün olabilecek fiziki arızaları söz konusu olan mekanik çamaşır makinesi parçalarına onarım işlemleri uygulanırken, onarımı mümkün olmayan parçalar için yenisi ile değişim uygulanarak, yine ilk günkü performans ve dayanıklılığında bir kullanımın gerçekleştirilebilmesi sağlanabiliyor. Üstelik günümüzde söz konusu çamaşır makinesi mekanik parçalarının gereklilik teşkil eden değişim durumlarında, eski parçanın yerine takılan yeni parçalarda sadece orijinal Arçelik yedek parça kullanımı gerçekleştiriliyor.

 

Orijinal Arçelik yedek parçaları ile makine dayanıklılığından ve performansından ödün vermeden daha uzun ömürlü bir kullanımın, arıza onarım çalışması sonrasında da sürdürülebilmesi sağlanabiliyor. Bu kapsamda Pendik Bosch Servisi merkezinde arızalanması dolayısı ile değişim işlemlerinin uygulanabildiği çamaşır makinesi mekanik aksam parçaları arasında kayış ve kasnaklar, körük ve hortumlar, tuş ve panel grupları, kazan ve tamburu, amortisör ve yayları şeklindedir. Tüm bu parçalarda meydana gelen arızalanmalara yönelik olarak hızlı ve etkin şekilde yerinde değişim işlemleri alanlarında uzman ve deneyimli teknik personeller tarafından gerçekleştirilebiliyor. Çamaşır makinelerinde meydana gelen performans ve kullanım sorunlarına ilişkin olarak yapılan servis hizmeti desteği taleplerinde, bölge genelinde her zaman hazır durumda bulunan tam teşekküllü teknik donanıma sahip olan ve teknik personellerin görevli olduğu gezici servis araçları, en hızlı şekilde ilgili adrese ulaşarak, yerinde müdahale avantajlarından yararlanılabiliyor.

 

 

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons