Turkcell Genel Müdürü’nden WhatsApp Açıklaması | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Turkcell Genel Müdürü’nden WhatsApp Açıklaması

tarafından 5 Şubat 2018 Pazartesi

 

Turkcell Genel Müdürü’nden WhatsApp Açıklaması

Turkcell Genel Müdürü’nden WhatsApp Açıklaması

başlığı altında sizlere bu konu hakkında bir çok bilgiyi açıklayıcı bir şekilde sunmaktayız.

WhatsApp’la aralarında bir ‘kopyalama’ savaşı yaşandığını belirten Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, WhatsApp’la rekabet edebilmek adına anlık mesajlaşma uygulaması olan BiP’i geliştirdiklerini belirterek şu açıklamalarda bulundu:

“WhatsApp, Snapchat hatta Google, inanın kağıttan yapılmış kaplanlar gibi. 10 akıllı çocuğu koyduğunuz zaman dünyanın neresinden olurlarsa olsunlar, o teknolojiyi geliştiriyorlar. Siz o teknolojileri kendi güçlü altyapınız üzerinde kurduğunuz zaman müthiş yenilikçi çözümler ortaya çıkıyor. Son bir yılda WhatsApp, üç kez bizi kopyaladı. Biz yaptık, onlar bizi kopyaladı. Şu anda hala kopyalayamadıkları özellikler var.”

BiP’teki anlık konum paylaşımı, bas konuş ve kurumlar için müşteri hesabı özelliklerinin WhatsApp’tan önce hayata geçirildiğini belirten Terzioğlu, BiP’te en fazla 6 kişinin dahil olabildiği ‘video konferans’ özelliğinin bulunduğunu fakat bu özelliğin henüz WhatsApp’ta bulunmadığını belirtti.

Yakın zamanda BiP’e para gönderme, iki telefon numarası tanımlama, ev veya iş telefonu ile faks numarasını ekleme gibi yeni özellikler ekleneceğini de belirten Terzioğlu, “Bunlar dünyada herhangi bir uygulamada bulunan özellikler değil. Dolayısıyla WhatsApp’ı arkamızdan daha çok koşturacağız” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons