WhatsApp’ dan Bir Yenilik Daha | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

WhatsApp’ dan Bir Yenilik Daha

tarafından 31 Ocak 2018 Çarşamba

 

WhatsApp’ dan Bir Yenilik Daha

WhatsApp’ dan Bir Yenilik Daha başlığı altında sizlere bu konu hakkında bir çok bilgiyi açıklayıcı bir şekilde sitemizde sunmaktayız.

Otomobilinizde uyumlu bir bilgi-eğlence sistemi varsa, iPhone telefonunuzla eşleştirebilirsiniz. Harita, mesaj, müzik ve eller serbest özelliklerini sunan CarPlay, aracınızda telefon kullanmak için oldukça güvenli bir sistem. Ancak ne yazıkki CarPlay ile uyumlu uygulamaların sayısı oldukça az. Minik adımlarla ilerleyen CarPlay, WhatsApp’tan da destek almaya başladı.

WhatsApp Messenger’ın en son sürümü olan 2.18.2’de iPhone CarPlay desteği de bulunuyor. IPhone’unuzu CarPlay sistemiyle aracınıza bağladıktan sonra, eğer kullandığınız WhatsApp güncelse, mesajlaşma ve konuşma gibi şeyleri eller serbest modu sayesinde telefonunuza dokunmadan yapabileceksiniz.

Ancak aracınızda CarPlay ile uyumlu bir sisteminiz yoksa WhatsApp tarafından yapılan bu güncelleme aracınızı değiştirene kadar sizin için hiçbir şey ifade etmeyecek. CarPlay, 2014 yılında iOS 7.1 sürümüyle birlikte piyasaya sürüldü. Ayrıca CarPlay, otomobil eğlence alanı konusunda Apple’ın yaptığı ilk atılım olmasında karşın oldukça yavaş gelişmekte. Peki, siz otomobil sürerken telefonunuzu nasıl kullanıyorsunuz?

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons