Yahoo Livetext Hazır! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Yahoo Livetext Hazır!

Ufuk Atılgan
tarafından 15 Ağustos 2015 Cumartesi
Yahoo firmasının iki hafta önce belli ülkelere sunmuş olduğu sohbet uygulaması Türkiye'de dahil olmak üzere dünya çapında kullanıma hazır.
 

Yahoo firmasının özel mesajlaşma uygulaması olan Livetext bugün itibariyle küresel olarak kullanıcılara sunuldu. İki hafta önce ABD, Kanada, Fransa ve Almanya bölgelerinde kullanıcılara açılan Yahoo Livetext uygulaması dünya çapındaki kullanıcılarını bekliyor.

Yahoo Livetext uygulamasının ekranında arka planda canlı videolar oynuyor. Sohbet esnasında karşınızdaki kişiyi görebiliyorsunuz. Ancak bu özellikten yararlanabilmek için cihazınızın ön kısmında kamera yer alması gerekiyor. Mesaj yazarken karşı taraf sizi görebiliyor ve siz de mesajı yanıtlarken o kişiyi takip edebiliyorsunuz.

Gerçek gülme efektleri ve smileylerin de yer aldığı Yahoo Livetext uygulaması Türkçe dil desteği de sunuyor. Arapça ve Japonca dillerinin desteklenmediği Yahoo Livetext uygulaması artık Android ve iOS platformları için hazır durumda.

Etiketler:

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons