Yandex, Berlin'de Ofis Açtı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Yandex, Berlin’de Ofis Açtı

Tufan Yıldız
tarafından 8 Şubat 2014 Cumartesi
Her geçen gün kendini geliştirmeye devam eden dev rus arama motoru Yandex, Berlin'de önemli geliştirmeler üzerinde çalışılacak bir ofis açtı. Detaylar haberimizin devamında.
 
yandex resim

Rusya’nın en büyük arama motoru konumunda olan Yandex, ülkemize verdiği önemlede ön plana çıkıyor. Rus kökenli arama motoru hizmetlerini geliştirmek adına her geçen gün büyük adımlar atmaya devam ediyor. Yandex şimdi, Almanya’nın başkenti Berlin’de ofis açtı. Açılan bu ofiste Yandex, hizmet özelliklerini araştırma ve geliştirme çalışmalar gerçekleştirecek. Özellikle Yandex haritaları üzerinde çalışmalar gerçekleşecek olan ofiste bir çok uzmanda yer alacak.

Ayrıca bu ofis Yandex’in Avrupa’daki ilk ofisi değil. Yandex’in Luzern ve Zürih’te de ofisleri bulunuyor. Yeni açılan Berlin ofisinde ortalama 30-40 uzman personel görev alacak. Yandex konu ile ilgili resmi bloğunda “Ofisin mekanı tesadüfen seçilmedi. Berlin, dünya tasarım merkezlerinden biri sayılır. Şehir ayrıca, giderek start-up hareketinin Avrupa merkezi olmaya aday. Burada aktif bir IT topluluğu olduğu gibi iş dünyası için faaliyet ve gelişme olanakları mevcut. Ayrıca, Berlin son derece güçlü üniversitelere sahip. Burada ilgimizi çeken mezunlar da çok” açıklaması yaptı.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons