Yandex Browser Güncellendi | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Yandex Browser Güncellendi

Tufan Yıldız
tarafından 18 Şubat 2014 Salı
Ülkemizde oldukça başarılı iş çıkartan Yandex, tarayıcısını yenileyerek kullanıcılara daha rahat kullanım imkanı sunuyor. Güncellenen yeni Yandex Browser'daki yenilikleri merak ediyorsanız detaylar haberimizin devamında.
 

Rusya’nın en büyük arama motoru konumunda olan ve ülkemize oldukça önem veren Yandex, tarayıcısını güncelledi. Güncellemeyle birlikte bir çok özellik eklenen tarayıcının ayrıca Android platformundaki uygulamasıda güncellenmiş durumda.

Ülkemizde başarılı reklamları, kullanıcılara sunduğu hizmetlerle ön plana çıkan Yandex, her geçen gün kendisini yenilemeye devam ediyor. Tarayıcı alanında her geçen gün yükselen Yandex Browser güncellenerek kullanıcılara kolaylıklar sunmaya devam ediyor. Yeni güncellemeyle birlikte, Microsoft Office programları olmayan kullanıcılar için artık Office dosyalarını Yandex Browser üzerinden açabilecek. Ayrıca performans iyileştirmelerine sahip olan tarayıcıda, eklenti bölümüde kuvvetlendirilmiş durumda. Yani Yandex Browser kullanıcıları, ihtiyacı oldukları uzantıları (eklentileri) kolayca ulaşabilecek.

Ayrıca kullanıcıların ihtiyaçlarını oldukça karşılayacak olan bölümlerden birtanesi olan İyileştirmeler ve Uzantılar bölümünde, kullanıcılar flash reklamları istedikleri zaman kapatıp açabilecek ayrıca turbo modunuda aynı şekilde kolayca yönetebilecek. Yandex Browser’ın Android tarafındaki güncellemede ise artık sitelerin masaüstü versiyonunu görüntülemek için kolayca erişim sağlanabilecek düzenlemeler getirildi. Ayrıca aile filtreside Yandex Browser’ın yeniliklerinden birtanesi. Yeni güncellemenin iOS platformunada yakında gelmesi bekleniliyor.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons