Yandex İle Facebook Anlaştı | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Yandex İle Facebook Anlaştı

Tufan Yıldız
tarafından 15 Ocak 2014 Çarşamba
Rusya'nın en büyük arama motoru Yandex, dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook ile anlaştı. Detaylar haberimizin devamında.
 

Rusya’nın en büyük arama motoru olan ve ülkemizde de oldukça büyük yatırımlar yapan Yandex, dünyanın en büyük sosyal ağı Facebook ile anlaşma sağladı. Anlaşma sonucunda Yandex üzerinden Facebook kullanıcılarının bilgilerine ulaşılabilinecek.

Yapılan anlaşma sonucunda Türkiye, Rusya ve Yandex’in faal olduğu ülkelerdeki kullanıcıların bilgileri Yandex arama sonuçlarında yer alacak. Konu ile ilgili yapılan açıklamada, arama sonuçlarına kullanıcıların gizliliğinin dahil olmadığı belirtildi. Durum böyle olunca gelişmekte olan arama motoru Yandex, her geçen gün gücüne güç katmaya devam ederek en büyük rakibi Google’a karşı güçlenmeye devam ediyor. Bakalım ilerleyen günlerde yapılan bu anlaşma sonucunda ne gibi değişikler olacak hep beraber göreceğiz.

soru-isareti-1 Facebook ve Yandex anlaşmasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons