Yandex.Toloka ile İnternetten para kazanmak | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Yandex.Toloka ile İnternetten para kazanmak

tarafından 7 Eylül 2016 Çarşamba

 

Yandex.Toloka ile İnternetten para kazanmak

 

yandex-toloka-ile-internetten-para-kazanmak

Yandex.Toloka adından da anlaşılacağı üzere Yandex’in bir programıdır. Yandex bu sistemde programa üye olan kullanıcılara müşterilerinden aldığı görevleri yaptırarak onlara kazanç saglar. Görevler çeşitli şekillerde olup fiyatları da göreve göre değişmektedir. Toloka da tutarli ve doğru bir şekilde çalışırsanız iyi miktarda paralar kazanabilirsiniz. Günde aralıklı olarak siteyi veya uygulamasını kontrol edip size gelen görevleri tamamlamanız size kazanç olarak geri döner. Sistem dolar üzerinden kullanıcılara kazanç sağlamaktadır.

Görevler ise benzer web sayfalarının karşılaştırılması , internet sitelerinin denetlenmesi , videoların denetlenmesi , arama motorlarında aranan sorguların güncelliğinin denetlenmesi , kurumların sitelerinin bilgilerinin denetlenmesi vs. İlk başladığınızda görevlerde bitirdiğiniz sayfa başı 0.1 $ gibi ücret alırsınız. Ayrıca Toloka’da puanlandırma ve derecelendirme sistemi vardır. Görevlerdeki performansınıza göre sistem size puan verir ve derece lendirir. Puanınız ve dereceniz arttıkça size daha çok görev verilir dolayısıyla daha çok kazanırsınız.

Profilde yaklaşık değeri ve kesin değeri görebilirsiniz. Hatalı görevlerde puanınız birden düşebilir ve görev gelme sıklığı azalır. Görevleri yaparken dikkatli olmalı talimatlardan çıkmamalısınız. Görevleri nasıl yapacağınız ise size “Talimat” bölümünde anlatılıyor. Görevleri sürekli doğru olarak yaparsanız görevin ücreti artıyor ve aynı görevden daha fazla kazanıyorsunuz. Kazandıklarınızı skrill hesabına oradan da banka hesabınıza çekebilirsiniz. Ancak skrill para alımlarında şöyle bir sıkıntı çıkarmaktadır ki ; Skrill paranızdan yaklaşık olarak 6 $ gibi bir ücret kesmektedir bunun yerine tavsiyem paranızı biriktirmeniz ve en tanınmış online ödeme sistemi olan ”Paypal” Türkiye’de tekrar faaliyete geçince hesabınızdan parayı ona aktarıp ondan hesabınıza çekmenizdir.

Paypal çok az kesinti yapmakta ve bu alanda kendini ispatlamış bir şirket olarak tanınmaktadır. Bilindiği gibi Paypal haziran ayin da Türkiye’den çekilmiş ancak daha sonra döneceğini açıklamıştı. Diğer para kazanma sitelerine(ptc siteleri vs.) baktığımızda şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki ; Toloka piyasada bulunan en iyi para kazanma sitesi. Hem görev başı kazandırdığı para hemde üyelerine sunduğu kalite bakımından bu sonuca ulaşmamız mümkün. Ödemelerinizi kesinlikle 1 ay içinde yapıyor. Sisteme üye olmak da çok basit Toloka nın sitesinde kolayca üye olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons