Yandex, Ücretsiz Navigasyon Hizmetini Yakında Sunacak! | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
haber5n techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
haber seyret ekran dedektifi TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Yandex, Ücretsiz Navigasyon Hizmetini Yakında Sunacak!

Tufan Yıldız
tarafından 3 Eylül 2013 Salı
Rusya'nın en büyük arama motoru olan Yandex, son zamanlarda ülkemize verdiği hizmetlerle ön plana çıkıyor. Yandex yakın zamanda ücretsiz olarak navigasyon hizmetini yayına sokacak. Detaylar haberimizin devamında.
 
yandex navigasyon

Rusya’nın en büyük arama motoru konumunda olan Yandex, ülkemize geldiği günden beri verdiği önemle kullanıcıların gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Ülkemizde sunduğu ücretsiz bir çok hizmet ile dikkatleri üzerine çeken arama motoru yakın zamanda ücretsiz navigasyon hizmetini bizlere sunacak.

2013’ün sonbahar aylarında hizmete sokulması beklenen Yandex.Navigasyon, kullanıcı dostu arayüzü ile başlangıç olarak Android ve iOS platformlarında yer alacak. Ayrıca kullanıcılara gerçek zamanlı trafik bilgisi aktarıcak olan uygulama, kullanıcıların belirlemiş olduğu noktaya en kısa sürede ulaştırmayı hedefliyor. Ayrıca Yandex’in hizmet için hazırlamış olduğu sayfa aracılığıyla bilgilerini bırakanlar uygulama aktif olduğu gün haberdar olabilecek. Yandex.Navigasyon sayfasına ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yandex’in ücretsiz Navigasyon hizmeti hakkında düşünceleriniz nelerdir? 

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons