Yandex'in Yeni Servisi: Yandex.Seferler | TechGriff


SPONSOR
İnstagram Kaydol sitesi ile instagram hakkında bilgi edinebilir ve İnstagram Kaydol işlemi için yardım alabilirsiniz. Mutlaka göz atın, kolayca instagram hesabı açın! Email Kaydol

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN
SPONSOR

Yandex’in Yeni Servisi: Yandex.Seferler

Tufan Yıldız
tarafından 4 Temmuz 2013 Perşembe
Son zamanlarda kullanıcılarına sunduğu hizmetlerle ön plana çıkan Yandex, kullanıcıların hayatını kolaylaştıracak hizmetini tanıttı. Detaylar haberimizim devamında.
 
yandex resim

Rusya’nın en büyük arama motoru konumunda olan Yandex, ülkemize verdiği önemle ses getirmeye devam ediyor. Yandex, kullanıcılarına yeni bir hizmet daha sunuyor.

Dev arama motoru, kullanıcılarına uçak, tren, feribot ve otobüs seferlerini tek bir adreste toplayan hizmetini yayına soktu. Tüm seferleri tek bir arama ile kullanıcılara sunan hizmete, seferler.yandex.com.tr adresinden ulaşılıyor. Ayrıca hizmetin ülkemizlede sınırlı olmadığını belirtmekte fayda var. Site üzerinden otobüs ve uçak bileti seçme imkanı sağlayan hizmet, biletall.com aracılığı ile bilet satın alma hizmetide veriyor. Dünya çapında uçuş bilgilerini kullanıcılarına sunan hizmet yakın zamanda mobil platformada taşınacağının bilgisinide verelim.

Yandex.Seferler hizmetini denediniz mi?

Bu Yazıyı Yorumlayın


TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons