SPONSOR
İndirimli ve ücretsiz kargo seçeneğiye en çok satan Kişiye Özel Ürün Tanıtımları Tesettür Dünyası ’nda sizi bekliyor. Mutlaka göz atın, sevdiklerinizi mutlu edin!
Sponsor

Sponsor
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
techgriff 125x125 reklam alanı techgriff 125x125 reklam alanı
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60
TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60 TechGriff 60 x 60

SPONSOR

FACEBOOK'TA BİZİ TAKİP EDİN

Yazarlık Başvurusu

Sitemize yazar alımı basvuru@techgriff.com mail adresi aracılığıyla yapılmaktadır. Aşağıdaki şartları taşıdığınızı düşünüyorsanız yazarlık başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yazarda aranan özellikler

  • Yazarlar Türkçe’ye hakim olmalıdırlar. İmla kurallarına dikkat etmelidirler.
  • Yazarlarımız en az lise mezunu veya halen okuyor olması gerekmektedir. (Yazarlarımızın eğitim seviyesinin belli bir düzeyde tutularak içerik kalitesinin korunması hedeflenmektedir)
  • Yazarlar özgün içeriğe önem vermesi gerekmektedir. Kopya, alıntı içerik kesinlikle kabul edilmemektedir. Yazar kendi içeriğini oluşturmalıdır.
  • Yazarın muhakkak teknolojiye karşı ilgili olması gerekmektedir.
  • Yazar istikrarlı çalışmaya özen göstermelidir. Başvuru formunda belirtilen zaman diliminde belirtilen içeriği girmesi tercihimizdir. Başvurusunun kabul edilmesi için yazabileceğinden daha fazlasını belirtmemelidir. Günlük girebileceği içerik kadar belirtmelidir.

Sitemizde yazar olacak kişiler yazı başına ücret almaktadır. Bilgi paylaşmasını seven, bilgi paylaştıkça artar mantığını benimsemiş kişiler yazar olarak alınacaktır. Ayrıca girilen içerikler yazarın ismiyle ve isteğe bağlı Twitter, Facebook ve isimsoyisim@techgriff.com gibi iletişim bilgileriyle yayınlanacaktır.

  • Editörlük başvurusu ilgili kişilerce özenle incelenip, gerekli görüldüğü taktirde telefon ve e-posta aracılığıyla iletişime geçilecektir.
  • Başvurunuzu yaparken verdiğiniz bilgilerin doğru olmasına özen gösteriniz. Aksi taktirde başvurunuz onaylanmayacaktır. Yada yanlış bilgi verildiği daha sonradan anlaşılırsa editörün hesabı dondurulup yetkileri alınacaktır.
  • Yazar WordPress’e hakim olmalıdır. İçerik eklerken zorlanmadan yazabilecek seviyede WordPress kullanmasını bilmelidir.
  • Yazar içerikte yayınlanacak olan görsellerin genişliğini ayarlayabilecek Photoshop yada benzeri programları kullanmayı bilmesi kati şartlarımız arasındadır.

Başvuru mailinde istenilen bilgiler

İsim Soyisim:

Yaşı:

Eğitim Durumu:

Telefon Numarası:

Varsa Skype Adresi:

Yazabileceği Kategoriler:

Günlük/Aylık Girebileceği Yazı Sayısı:

Önceden Yazılmış İçerik Linki (Eğer link yoksa Word dosyasına yazıp dosya eki olarak göndermeli):

Yukarıdaki bilgileri doldurarak mail atmanız rica olunur.

TechGriff Wordpress altyapısını kullanmaktadır.
Tüm hakları saklıdır. © 2012 Creative Commons